Facebook Money Making Forum
Registrirajte se odmah sad ! Ako ste već član našeg foruma onda se jednostavno ulogirajte !

Join the forum, it's quick and easy

Facebook Money Making Forum
Registrirajte se odmah sad ! Ako ste već član našeg foruma onda se jednostavno ulogirajte !
Facebook Money Making Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PepleString-nova socijalna mreza

Go down

PepleString-nova socijalna mreza Empty PepleString-nova socijalna mreza

Postaj  Admin čet svi 12, 2011 5:07 pm

Ja sam novi clan foruma,ali vas vec dugo pratim.Sve pohvale,odlicni ste!
Listajuci postove foruma,ne mogu da verujem da neko ovde vec nije predstavio PeopleString,novu socijalnu mrezu koja pruza i mogucnost zarade.Ako jeste ja se izvinjavam,nisam videla.
Ukratko o cemu se radi...

PeopleString je nedavno osnovana kompanija(socijalna mreza)poput Facebook-a,My speace-a,Twitter-a i sl.Da bi izdiferencirao svoju poziciju od drugih socijalnih mrezasa vec izgradjenom trzisnom pozicijom i velikom popularnoscu poput face book-aili My space-a i izgradio sto bolju pozicuju u odnosu na ove mreze,peoplestring je ponudio svojim clanovima da zaradjuju dok provode vreme na njihovom sajtu.Velikodusno od ove kompanije,zar ne?

A kako?

Vrlo lako i potpuno besplatno!

Naime na peoplestringu mozete zaraditi svoj novac i people poene(poeni kojivam se na kraju meseca konvertuju u novac po racunici 100poena=1 dolar)na vise nacina:

1.cim se ulogujete na svoj account na peoplestring-udobijete poene

2.poene dobijate za igranje igrica

3.pretrazujete preko google pretrazivaca koji se nalazi u gornjem desnom uglu peoplestring sajta i dobijete poene

4.povezete peoplestring sa drugim socijalnim mrezama i dobijete odmah $.

5.popunite anketu

6.prijavite se na neke od programa njihovih sponzora

7.posetite mailbox cashbox dobijete poene

8.posetite mail peopestring i dobijete poene

9.itd.


Sve u svemu,da biste sakupili sve ove poene,na sve ove nacine koji vam nudi peoplestring dovoljno je da 5 minuta ujutru i 5 minuta uvece provedete napeoplestring sajtu.Nije mnogo zar ne?Koliko samo provedete na facebook-u,zamislite da vas oni placaju kao peoplestring!Mnogi od vas bili bi bogati ljudi!

Osim sto zaradjujete svojom aktivnoscu,novac na peoplestringu mozete zaraditi i preporucujuci svojim prijateljima da se prijave na peoplestring i pocnu i oni da zaradjuju.Preporucujete im peoplestring preko vaseg personalizovanog linka koji cete dobiti u prvom mejlu(mejlu dobrodoslice) od peoplestring-a.Dakle deo zarade ljudi koji se registruju preko vaseg linka dobijate i vi i to po sledecoj semi:

Za svaku osobu koja se registruje preko vaseg linka dobicete 0,50 $ bez obzira na to da li ce ona kasnije biti aktivna ili ne,kao i 5% od zarade koju ostvari svojom aktivnoscu.

Takodje dobijate i 2% zarade od svih svojih indirektnih clanova do 6.nivoa.

Svojom aktivnoscu na peoplestring sajtu ,koja ce vam uzeti samo po 5 minuta ujutru i 5 minuta uvece,mozete zaraditi preko 30 $ mesecno.Ako pak budete uspesni u preporuci ove drustvene mreze drugim ljudima,vasa zarada moze biti visestruko veca.

Ono sto je super je da za svakog koga uclanite odmah dobijete 0,50 $ bez obzira da li ce on kasnije biti aktivan clan a postoji mogucnost povezivanja vaseg profila sa Fejsom i dr.socijalnim mrezama.


Pogledajte semu za samo 4 direktna clana koja ce se registrovati preko vaseg linka,ako svako od njih uclani jos po toliko ljudi.

4x4=16

16x4=64

64x4=256

256x4=1024

1024x4=4096

4096x10$=40960x2%=809,20$

Zadnja cifra(809,20$) bi bila vasa pasivna zarada,ond.zarada koju biste dobijali od aktivnosti drugih ljudi.Za ovu cifru se vredi potruditi,narocito imajuci u vidu da do nje mozete jako brzo,bez ikakvih finansijskih ulaganja.

Ako zelite da se registrujete imate link za registraciju u mom potpisu.
Ja sam clan evo vec skoro mesec dana i imam zaradu od 30 $ sa danasnjim danom,samo svojom aktivnoscu,ne racunajuci zaradu od moje downline.

Pozdrav svima i srecno!

Admin
Admin

Broj postova : 15
Join date : 12.05.2011

https://facebook-money.forumhr.com

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.